X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
وبلاگ مهندسی پلیمر ۸۷
به وبلاگ تخصصی بچه های مهندسی پلیمر 87 دانشگاه امیدیه خوش آمدید.
آخرین مطالب
نویسندگان

گهواره حبابی شکل و شفافی که نوزاد را تا پنج ماهگی به سادگی به خوابی عمیق فرو برده و از ویژگهای ضدحساسیت، باکتریایی و قارچی برخوردار است، می‌تواند پایانی برای نگرانی والدین مضطربی باشد که بتازگی صاحب فرزند شده‌اند.

همانطور که بسیاری از افرادی که تازه صاحب فرزند شده اند بیان می کنند هیچ لذتی شبیه مشاهده خواب آرام کودک در یک فضای آرام و امن نیست و این امر در صورت تحقق به این معنا است که والدین می توانند چند دقیقه ای استراحت کنند.


شفافیت این تختخواب گهواره ای موجب می شود تا والدین نگران هر حرکت موزان خود را تحت نظر داشته باشند

شفافیت این تختخواب گهواره ای موجب می شود تا والدین نگران هر حرکت موزان خود را تحت نظر داشته باشند

 تاکنون محصولات بیشماری در بازار به وجود آمده و این وعده را به والدین داده تا به این خواب راحت و استراحت چند دقیقه ای دست یابند، به زودی یک دستگاه دیگر به این محصولات افزوده می شود؛ تختخواب کاسه ای شکل که خواب را با تکانهای آرام برای نوزاد به همراه می آورد.

 این محصول طراحی شده توسط لانا آگییان از یک اسباب بازی سنتی روسی (Nevalyashka) الهام گرفته است. این تختخواب شفاف می تواند به هر جهتی تا ۱۷ درجه حرکت کند، اما هربار به علت وزن ۱۵ کیلویی مرکز کاسه به جایگاه خود باز می گردد.

تشک گهواره حبابی

تشک این گهواره از پوسته گندم پر شده است

تشک این تخت خواب دربرگیرنده یک لایه پوسته گندم است که گفته می شود به علت ماهیت آنتی باکتریال، ضد حساسیت و ضد قارچ آن برای نوزاد ایده آل است. این تشک دارای لایه های محافظ و در مقابل ضربه و بو نیز مقاوم است گفته می شود که این احساس را در نوزاد فراهم می کند که گویی روی یک ابر خوابیده است.

به طور کلی ماهیت شفاف تختخواب این امکان را برای والدین نگران فراهم می کند که هر حرکت کودک خود را زیر نظر داشته باشند.

یکی از ابعاد غیر متعارف این گهواره حبابی شکل پلیمر مایع است که دربرگیرنده پوشش نانو دی اکسید تیتانیوم در این تختخواب بوده است.

این تختخواب با همکاری یک شرکت مستقر در استوانی تولید شده و گفته می شود که از قابلیت تمیز کردن خود و رفع بو برخوردار است. تأثیرنانو ذرات دی اکسید تیتانیوم در این تخت به این معنا است که وقتی تخت در معرض تابش نور خورشید قرار می گیرد کثیفی و آلودگی هوا را از بین می برد.

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2012/05/803714_orig.jpg

حرکت این تختخواب به هر جهت تا ۱۷ درجه امکان پذیر است اما پس از هر حرکت به جایگاه اول باز می گردد

همچنین لایه ای که این تخت را پوشانده خراش هایی را که احتمالا محل تجمع جرم محسوب می شود از بین می برد و آن را برای نوزادان امن تر می کند.

همچنین گفته شده این تختخواب دوستدارمحیط زیست بوده و از سوی سازمانهای اروپایی دارای تأییدیه است.

گهواره حبابی شکل نوزاد می تواند تا پنج ماهگی نوزادان مورد استفاده قرار بگیرد و به عنوان جعبه ای برای اسباب بازیهای کودک کاربرد داشته باشد.

این تختخواب در حال حاضر توسط یک شرکت سازنده مبلمان هندی درحال ساخت است و به زودی به بازار عرضه می شود.

آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 581819
امکانات جانبی
Your Codes Here

Powered by WebGozar

 
 
بالای صفحه